50ZLJ120M8X16
RubyconRubycon
50ZLJ120M8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50ZLJ120M8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50ZLJ120M8X16.pdf2.50ZLJ120M8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50ZLJ120M8X16
Číslo dielu 50ZLJ120M8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 401516 pcs Dátový hárok 1.50ZLJ120M8X16.pdf2.50ZLJ120M8X16.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.23A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2331
50ZLJ120M8X16-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 82 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF