50ZLJ1000M16X25
RubyconRubycon
50ZLJ1000M16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50ZLJ1000M16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50ZLJ1000M16X25.pdf2.50ZLJ1000M16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50ZLJ1000M16X25
Číslo dielu 50ZLJ1000M16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121016 pcs Dátový hárok 1.50ZLJ1000M16X25.pdf2.50ZLJ1000M16X25.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.106A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.51A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1430
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 22 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF