50ZL270MEFC10X20
RubyconRubycon
50ZL270MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50ZL270MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50ZL270MEFC10X20.pdf2.50ZL270MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50ZL270MEFC10X20
Číslo dielu 50ZL270MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 259114 pcs Dátový hárok 1.50ZL270MEFC10X20.pdf2.50ZL270MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 790mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 30 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF