50ZL22MTZ6.3X7
RubyconRubycon
50ZL22MTZ6.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50ZL22MTZ6.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50ZL22MTZ6.3X7.pdf2.50ZL22MTZ6.3X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50ZL22MTZ6.3X7
Číslo dielu 50ZL22MTZ6.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 814801 pcs Dátový hárok 1.50ZL22MTZ6.3X7.pdf2.50ZL22MTZ6.3X7.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 260 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose