50YXJ3.3M5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXJ3.3M5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXJ3.3M5X11.pdf2.50YXJ3.3M5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXJ3.3M5X11
Číslo dielu 50YXJ3.3M5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1220826 pcs Dátový hárok 1.50YXJ3.3M5X11.pdf2.50YXJ3.3M5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 22.26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 2.2 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
50YXJ2R2M5X11
50YXJ2R2M5X11
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM RAD
Skladom: 1009744 pcs
Stiahnuť ▼: 50YXJ2R2M5X11.pdf
RFQ
50YXJ22MT15X11
50YXJ22MT15X11
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Skladom: 1238410 pcs
Stiahnuť ▼: 50YXJ22MT15X11.pdf
RFQ
50YXJ33M5X11
50YXJ33M5X11
popis: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL