50YXJ2R2MTA5X11
RubyconRubycon
50YXJ2R2MTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXJ2R2MTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXJ2R2MTA5X11.pdf2.50YXJ2R2MTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXJ2R2MTA5X11
Číslo dielu 50YXJ2R2MTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1812381 pcs Dátový hárok 1.50YXJ2R2MTA5X11.pdf2.50YXJ2R2MTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 18.06mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1661-2
1189-1661-2-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 2.5 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 2.2µF