50WXA680MEFCGC16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50WXA680MEFCGC16X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50WXA680MEFCGC16X16.pdf2.50WXA680MEFCGC16X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 50WXA680MEFCGC16X16
Číslo dielu 50WXA680MEFCGC16X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 123374 pcs Dátový hárok 1.50WXA680MEFCGC16X16.pdf2.50WXA680MEFCGC16X16.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 852mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF