50WXA100MEFC8X9
RubyconRubycon
50WXA100MEFC8X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50WXA100MEFC8X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50WXA100MEFC8X9.pdf2.50WXA100MEFC8X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50WXA100MEFC8X9
Číslo dielu 50WXA100MEFC8X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 485343 pcs Dátový hárok 1.50WXA100MEFC8X9.pdf2.50WXA100MEFC8X9.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF