50TWL0.22MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50TWL0.22MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50TWL0.22MEFC5X11.pdf2.50TWL0.22MEFC5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 50TWL0.22MEFC5X11
Číslo dielu 50TWL0.22MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6030 pcs Dátový hárok 1.50TWL0.22MEFC5X11.pdf2.50TWL0.22MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria TWL hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 0.22µF aplikácia General Purpose