50TRV47M8X10.5
RubyconRubycon
50TRV47M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50TRV47M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50TRV47M8X10.5.pdf2.50TRV47M8X10.5.pdf3.50TRV47M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50TRV47M8X10.5
Číslo dielu 50TRV47M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TRV Ripple Current @ nízkej frekvencie 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3568-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 360 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF