50PK1000MEFCCC12.5X25
RubyconRubycon
50PK1000MEFCCC12.5X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50PK1000MEFCCC12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf2.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50PK1000MEFCCC12.5X25
Číslo dielu 50PK1000MEFCCC12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162383 pcs Dátový hárok 1.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf2.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1393
50PK1000MEFCCC125X25
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose