50PFV68M8X10.5
RubyconRubycon
50PFV68M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50PFV68M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP POLY HYB 68UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50PFV68M8X10.5.pdf2.50PFV68M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50PFV68M8X10.5
Číslo dielu 50PFV68M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP POLY HYB 68UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105738 pcs Dátový hárok 1.50PFV68M8X10.5.pdf2.50PFV68M8X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PFV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 62.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz