50NXA4.7MEFC5X11
RubyconRubycon
50NXA4.7MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50NXA4.7MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50NXA4.7MEFC5X11.pdf2.50NXA4.7MEFC5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 50NXA4.7MEFC5X11
Číslo dielu 50NXA4.7MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1090295 pcs Dátový hárok 1.50NXA4.7MEFC5X11.pdf2.50NXA4.7MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria NXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 4.7µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
50NXA3.3MEFC5X11
50NXA3.3MEFC5X11
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Skladom: 1063609 pcs
Stiahnuť ▼: 50NXA3.3MEFC5X11.pdf
RFQ
50NZ02
50NZ02
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDG 50A 400VAC FUSE LINK