50NXA3.3MEFC5X11
RubyconRubycon
50NXA3.3MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50NXA3.3MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50NXA3.3MEFC5X11.pdf2.50NXA3.3MEFC5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 50NXA3.3MEFC5X11
Číslo dielu 50NXA3.3MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1063609 pcs Dátový hárok 1.50NXA3.3MEFC5X11.pdf2.50NXA3.3MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria NXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 3.3µF