50MXR4700M30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXR4700M30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
listoch: 1.50MXR4700M30X30.pdf2.50MXR4700M30X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXR4700M30X30
Číslo dielu 50MXR4700M30X30 Výrobca Rubycon
popis SNAP TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31749 pcs Dátový hárok 1.50MXR4700M30X30.pdf2.50MXR4700M30X30.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXR Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.588A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4700µF aplikácia General Purpose