50MXG6800MEFCSN22X50
RubyconRubycon
50MXG6800MEFCSN22X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXG6800MEFCSN22X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50MXG6800MEFCSN22X50.pdf2.50MXG6800MEFCSN22X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXG6800MEFCSN22X50
Číslo dielu 50MXG6800MEFCSN22X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28007 pcs Dátový hárok 1.50MXG6800MEFCSN22X50.pdf2.50MXG6800MEFCSN22X50.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.795A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 6800µF