50MXG3900MEFCSN20X40
RubyconRubycon
50MXG3900MEFCSN20X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXG3900MEFCSN20X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50MXG3900MEFCSN20X40.pdf2.50MXG3900MEFCSN20X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXG3900MEFCSN20X40
Číslo dielu 50MXG3900MEFCSN20X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43808 pcs Dátový hárok 1.50MXG3900MEFCSN20X40.pdf2.50MXG3900MEFCSN20X40.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.553A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3932
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3900µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3900µF aplikácia General Purpose