50MXG2700MEFC20X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXG2700MEFC20X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50MXG2700MEFC20X30.pdf2.50MXG2700MEFC20X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXG2700MEFC20X30
Číslo dielu 50MXG2700MEFC20X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21283 pcs Dátový hárok 1.50MXG2700MEFC20X30.pdf2.50MXG2700MEFC20X30.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9895A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 2700µF