500LXW39MEFR16X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500LXW39MEFR16X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 500V THRUHOLE
listoch: 500LXW39MEFR16X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 500LXW39MEFR16X30
Číslo dielu 500LXW39MEFR16X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 500V THRUHOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 83087 pcs Dátový hárok 500LXW39MEFR16X30.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria LXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.056A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4269
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 39µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 39µF