500LSU2700MNB64X139
RubyconRubycon
500LSU2700MNB64X139 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500LSU2700MNB64X139
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
listoch: 1.500LSU2700MNB64X139.pdf2.500LSU2700MNB64X139.pdf3.500LSU2700MNB64X139.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 500LSU2700MNB64X139
Číslo dielu 500LSU2700MNB64X139 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.520" Dia (64.00mm)
séria LSU Ripple Current @ nízkej frekvencie 9.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.44A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1909
500LSU2700M64X139
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.110" (28.20mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 5.591" (142.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2700µF aplikácia General Purpose