4SXB150M1.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4SXB150M1.9X7.3
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
listoch: 4SXB150M1.9X7.3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 4SXB150M1.9X7.3
Číslo dielu 4SXB150M1.9X7.3 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69541 pcs Dátový hárok 4SXB150M1.9X7.3.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SXB
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2917 (7343 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 13 mOhm @ 100kHz
Detailný popis 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4SX87-T
4SX87-T
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V