4SXB100M1.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4SXB100M1.9X7.3
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
listoch: 4SXB100M1.9X7.3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 4SXB100M1.9X7.3
Číslo dielu 4SXB100M1.9X7.3 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83220 pcs Dátový hárok 4SXB100M1.9X7.3.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SXB
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2917 (7343 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 13 mOhm @ 100kHz
Detailný popis 100µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4SXE100M1.9X7.3
4SXE100M1.9X7.3
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Skladom: 94955 pcs
Stiahnuť ▼: 4SXE100M1.9X7.3.pdf
RFQ
4SXB68M1.9X7.3
4SXB68M1.9X7.3
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Skladom: 109603 pcs
Stiahnuť ▼: 4SXB68M1.9X7.3.pdf
RFQ
4SX3-T
4SX3-T
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
Stiahnuť ▼: 4SX3-T.pdf
4SXB150M1.9X7.3
4SXB150M1.9X7.3
popis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Stiahnuť ▼: 4SXB150M1.9X7.3.pdf
4SXE100M
4SXE100M
Stiahnuť ▼: 4SXE100M.pdf
4SX87-T
4SX87-T
Stiahnuť ▼: 4SX87-T.pdf
4SX19-T
4SX19-T
Stiahnuť ▼: 4SX19-T.pdf
4SXB150M
4SXB150M
Stiahnuť ▼: 4SXB150M.pdf
4SX36-T
4SX36-T
Stiahnuť ▼: 4SX36-T.pdf
4SXB68M
4SXB68M
Stiahnuť ▼: 4SXB68M.pdf
4SXB100M
4SXB100M
Stiahnuť ▼: 4SXB100M.pdf
4SX37-H58
4SX37-H58
Stiahnuť ▼: 4SX37-H58.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety