450USK330MEFCSN30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450USK330MEFCSN30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP-IN
listoch: 450USK330MEFCSN30X30.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450USK330MEFCSN30X30
Číslo dielu 450USK330MEFCSN30X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP-IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 25525 pcs Dátový hárok 450USK330MEFCSN30X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria USK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.108A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-4308
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF