450USK220MEFCSN25X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450USK220MEFCSN25X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP-IN
listoch: 450USK220MEFCSN25X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • správa
Špecifikácie 450USK220MEFCSN25X30
Číslo dielu 450USK220MEFCSN25X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP-IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 30745 pcs Dátový hárok 450USK220MEFCSN25X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.59A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-4307
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF