450TXW22MEFC10X35
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450TXW22MEFC10X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.450TXW22MEFC10X35.pdf2.450TXW22MEFC10X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450TXW22MEFC10X35
Číslo dielu 450TXW22MEFC10X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73571 pcs Dátový hárok 1.450TXW22MEFC10X35.pdf2.450TXW22MEFC10X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF