450TXW150MEFC18X45
RubyconRubycon
450TXW150MEFC18X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450TXW150MEFC18X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450TXW150MEFC18X45.pdf2.450TXW150MEFC18X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450TXW150MEFC18X45
Číslo dielu 450TXW150MEFC18X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46806 pcs Dátový hárok 1.450TXW150MEFC18X45.pdf2.450TXW150MEFC18X45.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.42A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4207
450TXW150MEFC18X45-ND
450TXW150MEFCEFR18X45
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose