450PX22MEFC12.5X25
RubyconRubycon
450PX22MEFC12.5X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450PX22MEFC12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450PX22MEFC12.5X25.pdf2.450PX22MEFC12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450PX22MEFC12.5X25
Číslo dielu 450PX22MEFC12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91733 pcs Dátový hárok 1.450PX22MEFC12.5X25.pdf2.450PX22MEFC12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF