450PX10MEFCRK10X20
RubyconRubycon
450PX10MEFCRK10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450PX10MEFCRK10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450PX10MEFCRK10X20.pdf2.450PX10MEFCRK10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450PX10MEFCRK10X20
Číslo dielu 450PX10MEFCRK10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 202863 pcs Dátový hárok 1.450PX10MEFCRK10X20.pdf2.450PX10MEFCRK10X20.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 55.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF