450MXK820MEFCFA30X60
RubyconRubycon
450MXK820MEFCFA30X60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXK820MEFCFA30X60
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450MXK820MEFCFA30X60.pdf2.450MXK820MEFCFA30X60.pdf
  • správa
Špecifikácie 450MXK820MEFCFA30X60
Číslo dielu 450MXK820MEFCFA30X60 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8420 pcs Dátový hárok 1.450MXK820MEFCFA30X60.pdf2.450MXK820MEFCFA30X60.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.77A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.878A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF