450MXK680MEFCSN30X55
RubyconRubycon
450MXK680MEFCSN30X55 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXK680MEFCSN30X55
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450MXK680MEFCSN30X55.pdf2.450MXK680MEFCSN30X55.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450MXK680MEFCSN30X55
Číslo dielu 450MXK680MEFCSN30X55 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10885 pcs Dátový hárok 1.450MXK680MEFCSN30X55.pdf2.450MXK680MEFCSN30X55.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.54A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.556A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tray
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3474
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose