450LSQ1000MEFC51X83
RubyconRubycon
450LSQ1000MEFC51X83 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LSQ1000MEFC51X83
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
listoch: 1.450LSQ1000MEFC51X83.pdf2.450LSQ1000MEFC51X83.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LSQ1000MEFC51X83
Číslo dielu 450LSQ1000MEFC51X83 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2689 pcs Dátový hárok 1.450LSQ1000MEFC51X83.pdf2.450LSQ1000MEFC51X83.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.72A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 3.386" (86.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 1000µF