450LSG6800M77X191
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LSG6800M77X191
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.450LSG6800M77X191.pdf2.450LSG6800M77X191.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 607 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LSG6800M77X191
Číslo dielu 450LSG6800M77X191 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 607 pcs Dátový hárok 1.450LSG6800M77X191.pdf2.450LSG6800M77X191.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.031" Dia (77.00mm)
séria LSG Ripple Current @ nízkej frekvencie 14.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.86A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 7.638" (194.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 6800µF aplikácia General Purpose