450LSG1000MNB51X98
RubyconRubycon
450LSG1000MNB51X98 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LSG1000MNB51X98
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
listoch: 1.450LSG1000MNB51X98.pdf2.450LSG1000MNB51X98.pdf3.450LSG1000MNB51X98.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LSG1000MNB51X98
Číslo dielu 450LSG1000MNB51X98 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSG Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.02A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1950
450LSG1000M51X98
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose