450LLE68MEFC18X31.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LLE68MEFC18X31.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.450LLE68MEFC18X31.5.pdf2.450LLE68MEFC18X31.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LLE68MEFC18X31.5
Číslo dielu 450LLE68MEFC18X31.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38728 pcs Dátový hárok 1.450LLE68MEFC18X31.5.pdf2.450LLE68MEFC18X31.5.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
450LSG10000MEFC90X221
450LSG10000MEFC90X221
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Skladom: 293 pcs
Stiahnuť ▼: 450LSG10000MEFC90X221.pdf
RFQ
450LMT
450LMT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 450A 240VAC/150VDC