450CXW12MEFR8X30
RubyconRubycon
450CXW12MEFR8X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450CXW12MEFR8X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 12UF 20% 450V T/H
listoch: 1.450CXW12MEFR8X30.pdf2.450CXW12MEFR8X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450CXW12MEFR8X30
Číslo dielu 450CXW12MEFR8X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 12UF 20% 450V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 127889 pcs Dátový hárok 1.450CXW12MEFR8X30.pdf2.450CXW12MEFR8X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3238
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 12µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 12µF aplikácia General Purpose