450CXW10MEFR8X25
RubyconRubycon
450CXW10MEFR8X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450CXW10MEFR8X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V T/H
listoch: 1.450CXW10MEFR8X25.pdf2.450CXW10MEFR8X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450CXW10MEFR8X25
Číslo dielu 450CXW10MEFR8X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 450V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 135993 pcs Dátový hárok 1.450CXW10MEFR8X25.pdf2.450CXW10MEFR8X25.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3237
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
450CXW120MEFC16X40
450CXW120MEFC16X40
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Skladom: 38615 pcs
Stiahnuť ▼: 450CXW120MEFC16X40.pdf
RFQ
450CXW120MEFCCA18X30
450CXW120MEFCCA18X30
výrobcovia: Rubycon
Skladom: 40904 pcs
Stiahnuť ▼: 450CXW120MEFCCA18X30.pdf
RFQ
450CJ
450CJ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/250VDC