420KXW33MEFC10X40
RubyconRubycon
420KXW33MEFC10X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420KXW33MEFC10X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 420V RADIAL
listoch: 1.420KXW33MEFC10X40.pdf2.420KXW33MEFC10X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 420KXW33MEFC10X40
Číslo dielu 420KXW33MEFC10X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 420V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69707 pcs Dátový hárok 1.420KXW33MEFC10X40.pdf2.420KXW33MEFC10X40.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF