420KXW120MEFC18X30
RubyconRubycon
420KXW120MEFC18X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420KXW120MEFC18X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
listoch: 1.420KXW120MEFC18X30.pdf2.420KXW120MEFC18X30.pdf3.420KXW120MEFC18X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 420KXW120MEFC18X30
Číslo dielu 420KXW120MEFC18X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria KXW hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1851
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 120µF aplikácia General Purpose