420HFG820MBN45X50
RubyconRubycon
420HFG820MBN45X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420HFG820MBN45X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.420HFG820MBN45X50.pdf2.420HFG820MBN45X50.pdf
  • správa
Špecifikácie 420HFG820MBN45X50
Číslo dielu 420HFG820MBN45X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7506 pcs Dátový hárok 1.420HFG820MBN45X50.pdf2.420HFG820MBN45X50.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.772" Dia (45.00mm)
séria HFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.928A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - 4 Lead Ostatné mená 1189-3281
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose