420HFG820MBN35X75
RubyconRubycon
420HFG820MBN35X75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420HFG820MBN35X75
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.420HFG820MBN35X75.pdf2.420HFG820MBN35X75.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 420HFG820MBN35X75
Číslo dielu 420HFG820MBN35X75 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8507 pcs Dátový hárok 1.420HFG820MBN35X75.pdf2.420HFG820MBN35X75.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria HFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - 4 Lead Ostatné mená 1189-3279
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.031" (77.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose