420CXW22MEFR8X40
RubyconRubycon
420CXW22MEFR8X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420CXW22MEFR8X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 420V T/H
listoch: 1.420CXW22MEFR8X40.pdf2.420CXW22MEFR8X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 420CXW22MEFR8X40
Číslo dielu 420CXW22MEFR8X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 420V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113054 pcs Dátový hárok 1.420CXW22MEFR8X40.pdf2.420CXW22MEFR8X40.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 285mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3236
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
420CXW68MEFC12.5X40
420CXW68MEFC12.5X40
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
Skladom: 61266 pcs
Stiahnuť ▼: 420CXW68MEFC12.5X40.pdf
RFQ
420CXW15MEFR8X30
420CXW15MEFR8X30
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 15UF 20% 420V T/H