420CXW150MEFC18X35
RubyconRubycon
420CXW150MEFC18X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420CXW150MEFC18X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL
listoch: 1.420CXW150MEFC18X35.pdf2.420CXW150MEFC18X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 420CXW150MEFC18X35
Číslo dielu 420CXW150MEFC18X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27474 pcs Dátový hárok 1.420CXW150MEFC18X35.pdf2.420CXW150MEFC18X35.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria CXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF