400WA4.7MEFC10X9
RubyconRubycon
400WA4.7MEFC10X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400WA4.7MEFC10X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400WA4.7MEFC10X9.pdf2.400WA4.7MEFC10X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400WA4.7MEFC10X9
Číslo dielu 400WA4.7MEFC10X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 315650 pcs Dátový hárok 1.400WA4.7MEFC10X9.pdf2.400WA4.7MEFC10X9.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria WA Ripple Current @ nízkej frekvencie 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 73.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 4.7µF