400WA22MEFCGC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400WA22MEFCGC18X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400WA22MEFCGC18X16.pdf2.400WA22MEFCGC18X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400WA22MEFCGC18X16
Číslo dielu 400WA22MEFCGC18X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62394 pcs Dátový hárok 1.400WA22MEFCGC18X16.pdf2.400WA22MEFCGC18X16.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria WA Ripple Current @ nízkej frekvencie 226mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 339mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 22µF