400VXW150MEFC18X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400VXW150MEFC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400VXW150MEFC18X40.pdf2.400VXW150MEFC18X40.pdf
  • správa
Špecifikácie 400VXW150MEFC18X40
Číslo dielu 400VXW150MEFC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4208 pcs Dátový hárok 1.400VXW150MEFC18X40.pdf2.400VXW150MEFC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria VXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.155A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose