400VXS680MEFC35X50
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400VXS680MEFC35X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400VXS680MEFC35X50.pdf2.400VXS680MEFC35X50.pdf
  • správa
Špecifikácie 400VXS680MEFC35X50
Číslo dielu 400VXS680MEFC35X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10024 pcs Dátový hárok 1.400VXS680MEFC35X50.pdf2.400VXS680MEFC35X50.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria VXS Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.69A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.766A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF