400VXR68MEFCSN22X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400VXR68MEFCSN22X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400VXR68MEFCSN22X30.pdf2.400VXR68MEFCSN22X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400VXR68MEFCSN22X30
Číslo dielu 400VXR68MEFCSN22X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52940 pcs Dátový hárok 1.400VXR68MEFCSN22X30.pdf2.400VXR68MEFCSN22X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria VXR Ripple Current @ nízkej frekvencie 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 784mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 68µF