400VXR68MEFC25X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400VXR68MEFC25X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400VXR68MEFC25X25.pdf2.400VXR68MEFC25X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400VXR68MEFC25X25
Číslo dielu 400VXR68MEFC25X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42770 pcs Dátový hárok 1.400VXR68MEFC25X25.pdf2.400VXR68MEFC25X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria VXR Ripple Current @ nízkej frekvencie 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 784mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 68µF