400TXW82MEFC16X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400TXW82MEFC16X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400TXW82MEFC16X30.pdf2.400TXW82MEFC16X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400TXW82MEFC16X30
Číslo dielu 400TXW82MEFC16X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41925 pcs Dátový hárok 1.400TXW82MEFC16X30.pdf2.400TXW82MEFC16X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 915mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF