400TXW82MEFC12.5X45
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400TXW82MEFC12.5X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.400TXW82MEFC12.5X45.pdf2.400TXW82MEFC12.5X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400TXW82MEFC12.5X45
Číslo dielu 400TXW82MEFC12.5X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76757 pcs Dátový hárok 1.400TXW82MEFC12.5X45.pdf2.400TXW82MEFC12.5X45.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 975mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.870" (47.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF